Stomatologia zachowawcza - galeria

Zobacz galerię zdjęć poświęconej stomatologii zachowawczej

Stomatologia Estetyczna

Poprawienie wyglądu Twojego uśmiechu to coś w czym czujemy się naprawdę dobrze.

Komputerowe planowanie uśmiech (DSD - digital smile disign ) i początkowa praca na wax i mock-up’ach (nawoskowania próbne modeli gipsowych i tymczasowe uzupełnienia wewnątrzustne) powodują, że już na etapie planowania możesz zobaczyć jak Twój nowy uśmiech będzie wyglądał. To Ty oceniasz i decydujesz jak on ma ostatecznie wyglądać, Ty wybierasz kolor, my służymy radą i podpowiedzią znając doskonale zasady idealne uśmiechu i kanony estetyki.

Zazwyczaj kilka licówek wystarczy aby Twój uśmiech nabrał blasku, o którym zawsze marzyłaś/marzyłeś. Koniecznie zobacz galerię.MAYODENT Galeria zdjęć
Stomatologia Zachowawcza

Najczęstsza procedura wykonywana w każdym gabinecie stomatologicznym to leczenie zębów i zakładanie wypełnień - potocznie plomb.

Pozwól aby nasi specjaliści dokładnie skontrolowali stan Twojego uzupełnienia, wskazali zęby wymagające leczenia i wypełnienia wymagające naprawy lub wymiany. Poinformujemy Cię o stanie higieny Twojej jamy ustnej i jaki to ma wpływ na ryzyko wystąpienia próchnicy w przyszłości.

Założone przez nas wypełnienia wykonane są z największa starannością i dokładnością (MIKROSKOP stomatologiczny), dzięki czemu będziesz się nimi cieszył przez wiele lat.MAYODENT Galeria zdjęć
Wybielanie Zębów

Współczesna stomatologia bardzo dużo uwagi poświęca estetyce uzębienia.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych materiałów i metod możemy poprawić wygląd zębów oraz twarzy i zapewnić pacjentom harmonijny i piękny uśmiech, który przyczynia się do poprawy samopoczucia, pozytywnej samooceny i pewności siebie. Jest to bardzo ważne nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym.

Piękny uśmiech to zęby zdrowe, białe, ustawione prosto w pełnych łukach zębowych. Uzyskanie takiego efektu wymaga wykorzystania najnowocześniejszych metod leczniczych z różnych dziedzin stomatologii oraz pełnego zaangażowania i współpracy pacjenta i lekarza.Szczegółowe Informacje
Endodoncja

Leczenie kanałowe to coś co nas wyróżnia od lat.

Dzięki pracy z MIKROSKOPEM, dostępowi do radiowizjografi cyfrowej, systemowi do mechanicznego udrażniania kanałów i ich wypełniania metodami termoplastycznymi jesteśmy w stanie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi przypadkami. Usuwanie złamanych narzędzi, resorpcje wewnętrzne czy zamykanie perforacji to dla nas chleb powszedni.

Po leczeniu kanałowym wybierzemy odpowiednią odbudowę tak, abyś mógł cieszyć się swoim zębem jak najdłużej. Przejdź do galerii.MAYODENT Galeria zdjęć
Ortodoncja

Skupiamy się głownie na leczeniu bezekstrakcyjnym.

Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów w Polsce, który wdrożył filozofię leczenia według dr R. L. Greenfield'a. Technika nazywa się CAD (coordinated arch develelopment - wielokierunkowa rozbudowa łuku) a jego idea polega na użyciu aparatów pomocniczych (lip bumper, GMD, transpalatal arch) przed założeniem aparatów stałych. Dzięki temu w ponad 97% jesteśmy w stanie leczyć ortodontyczne bez usuwania zdrowych zębów.

Metoda szczególnie zalecana u dzieci w wieku 10-11 lat. NIE PRZEGAP tego okresu i umów się na konsultację już dziś! Koniecznie zobacz galerię.MAYODENT Galeria zdjęć
Implanty

To nasz sztandarowy produkt o czym świadczy grono zadowolonych pacjentów i licznie zdobyte certyfikaty. Od wielu lat proponujemy naszym pacjentom najlepszy i najtrwalszy sposób na uzupełnienie braku pojedynczego lub wielu zębów w postaci implantu.

Najczęściej jest to procedura dwuetapowa, pierwsza to wszczepienie implantu, druga - która następuje po kilku tygodniach - to osadzenie na nim korony protetycznej.

Sam zadecyduj, który produkt jest dla Ciebie najlepszy. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.MAYODENT Galeria zdjęć

Implanty Cena


BASIC

4900 PLN*
 • wersja ekonomiczna
 • łącznik standardowy
 • najlepszy stosunek
  jakości do ceny

OPTIMUM

5600 PLN*
 • wersja standardowa
 • indywidualizowany łącznik
 • nasz najczęściej
  wybierany produkt

PREMIUM

6900 PLN*
 • wersja ekskluzywna
 • indywidualizowany łącznik
 • proponowana w przypadku zębów przednich

* cena zawiera wszystkie procedury od wszczepienia implantu do oddania gotowej pracy protetycznej
** warunki gwarancji to min. coroczne wizyty kontrolne + higienizacyjne

Cennik szczegółowy


implant + korona (wszystkie procedury)4900-6900 PLN
augumentacja kości2000-5500 PLN
podniesienie dna zatoki szczękowej3500-5500 PLN
O Nas

MAYO-DENT (dawne Centrum Medyczne REDEN) to kontynuacja usług stomatologicznych świadczonych od 1987 roku przez dr Barbarę Maj, a od 2000 roku również przez jej synów dr Radosława Maj i dr Aleksandra Maj. Obecnie zespół specjalistów tworzą również dr Katarzyna Wasińska i dr Małgorzata Wójcik co pozwala pokryć pełen zakres usług stomatologicznych.

Dzięki ciągłemu doszkalaniu i podnoszeniu kwalifikacji możemy zaoferować Państwu nowoczesne leczenie od typowej stomatologii zachowawczej, poprzez endodoncję, periodontologię, chirurgię, protetykę, ortodoncję i implantologię.

Co nas wyróżnia? Cyfrowe zdjęcia rentgenowskie, praca pod
mikroskopem, zaawansowane leczenie kanałowe (endodontyczne) skomplikowanych przypadków , bezekstrakcyjna ortodoncja w oparciu o CAD (coordinated arch development) wielokierunkowy rozwój łuku zębowego , estetyka na najwyższym poziomie , DSD - (digital smile design) komputerowe projektowanie uśmiechu , znajomość zagadnienia okluzji według Kois’a i Dawsona’a oraz implantologia dostosowana do potrzeb pacjenta .

To samo miejsce, firmowanie usług nazwiskiem i ciągłe podnoszenie kwalifikacji to gwarancja bezpieczeństwa i najlepszej jakość usług.

Zapraszamy na konsultację do dr Aleksandra Maj, którego szeroka wiedza z każdej dziedziny stomatologii pozwoli na KOMPELSKOWE zaplanowanie najbardziej skomplikowanego leczenia często łączącego ortodoncje, zaopatrzenie implantologiczne i na odbudowie estetycznej kończąc .

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TUTAJ TEKST

TERAPIA VEKTOROWA

Terapia vectorowa oznacza bezbolesny powrót przyzębia do zdrowia. Podczas zabiegu wykorzystywana jest technologia - Vector Paro. Jest ona gwarantem delikatnego oraz bezbolesnego leczenia przyczynowego i podtrzymującego, co daje największą szansę na uniknięcie powrotu do stanu zapalnego.

Terapia vectorowa zapewnia naszym pacjentom:
- remisje objawów stanu zapalnego (krwawienie i obrzęk)
- skuteczne usunięcie krwawienia, biofilmu oraz płytki nazębnej
- bezbolesny przebieg leczenia
- możliwość normalnego funkcjonowania po zabiegu
- biozgodność i bioaktywność użytego do zabiegu hydroksyapatytu, znoszącego nadwrażliwość i impregnującego powierzchnię zębów
- indywidualne dostosowanie leczenia podtrzymującego


LINK do strony producenta.

Protetyka

Jeżeli brakuje Ci jednego, dwóch lub szeregów zębów albo Twoje dotychczasowe uzupełnienie protetyczne nie spełniło pokładanych w nim oczekiwań skonsultuj się z nami.

Zawsze proponujemy pracę, która indywidualnie będzie najlepsza i najtrwalsza dla naszych pacjentów. Z reguły przedstawiamy kilka wariantów, które po szczegółowym omówieniu wspólnie rozpatrujemy.

Jesteśmy w stanie dobrać takie uzupełnienie, taki kształt, wielkość i kolor zębów abyś mógł na zawsze cieszyć się swoim pięknym nowym uśmiechem. Zapraszamy do galerii.MAYODENT Galeria zdjęć
Higiena i Profilaktyka

O prawidłowy wynik leczenia i utrzymania zdrowia jamy ustnej dbają w naszym gabinecie wykwalifikowane higienistki.

Ich głównym zadaniem jest zapobieganie powstawaniu nowych ubytków próchnicowych, chorób dziąseł i przyzębia, poprzez wykonywanie cyklicznych zabiegów higienizacyjnych czyli: usuwanie złogów nazębnych (nad i poddziąsłowych), piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja.

Zabiegi te powinny być wykonywane co najmniej co 6 miesięcy, zależnie od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Przeprowadzane są wraz z edukacją w zakresie higieny jamy ustnej, dokładnym instruktarzem metod szczotkowania dostosowanych odpowiednio do wieku i potrzeb pacjenta, indywidualnym doborem szczoteczki do zębów, płukanek, nici dentystycznych oraz szczoteczek międzyzębowych.MAYODENT Galeria zdjęć
Chirurgia

Jeśli z jakiegoś powodu Twój ząb musi zostać usunięty, zatrzymana ósemka nie ma miejsca w łuku aby w pełni się wyrżnąć lub masz pozostawiony korzeń z pewnością sobie z tym poradzimy.

Wykonamy badanie rentgenowskie i ocenimy na miejscu faktyczny stan problemu z jakim się zgłaszasz.

Sam zabieg zawsze poprzedzony jest podaniem odpowiedniego znieczulenia aby całkowicie zniwelować jakiekolwiek nieprzyjemne doznania. Delikatność i profesjonalizm przeprowadzonych zabiegów to coś co nas wyróżnia.MAYODENT Galeria zdjęć
Rentgenodiagnostyka


Diagnoza i wywiad to podstawowe czynności nad którymi dokładnie skupiamy się już na pierwszej wizycie.

Zawsze zaczynamy od oceny poglądowego zdjęcia panoramicznego a jeśli to konieczne wykonujemy dokładniejsze zdjęcie małoobrazkowe lub zlecamy tomografię komputerową. Wszystko po to abyśmy mogli dokładnie ocenić stan Twojego uzębienia oraz otaczających tkanek.

Jedynie kobiety w ciąży muszą przełożyć termin wykonania takiego badania na okres po porodzie.
MAYODENT Galeria zdjęć
Wybielanie Zębów

To najbardziej bezpieczny sposób aby Twoje zęby zyskały nowy, jaśniejszy kolor.

Nasze olbrzymie doświadczenie pomoże wybrać najbardziej odpowiednią dla Ciebie metodę.

Umów się na bezpłatną konsultację na której dowiesz się jaki kolor Twoich zębów będziemy w stanie uzyskać, jakiej diety po wybieleniu należy przestrzegać i co robić aby efekt wybielenia utrzymać jak najdłużej.
MAYODENT Galeria zdjęć
Stomatologia Dziecięca - PEDODONCJA


Dbanie o zęby Twojego dziecka powinno się zaczynać od najwcześniejszych lat jego życia.

Zapraszamy do nas na wizyty adaptacyjne, na których nasz personel pokaże i oprowadzi Twojego malucha po gabinecie, posadzi na fotel i umiejętną zabawą wstępnie oceni stan uzębienia. Sprawdzimy i ewentualnie poinstruujemy jak i czym prawidłowo myć zęby, poruszymy temat diety i wizyt kontrolnych. Takie przyzwyczajenie spowoduje, że jeśli będzie potrzeba leczenia mały pacjent będzie na to gotowy.

Starszych pacjentów zaznajomionych już z lekarzem stomatologiem zapraszamy na leczenie zębów mlecznych i pierwszych stałych, do których zazwyczaj zakładamy kolorowe wypełnienia. Jesteśmy w stanie podać nieodczuwalne znieczulenie aby zapewnić całkowity komfort. Zawsze zwracamy uwagę na higienę jamy ustnej i uczymy prawidłowo szczotkować zęby.MAYODENT Galeria zdjęć
Leczenie Przyzębia

Zdrowe dziąsła w dużej mierze odpowiadają za utrzymanie zęba w jamie ustnej. Ich zaczerwienienie, krwawienie lub zanik to znak, że powinieneś skonsultować się z naszymi lekarzami.

Wykonane na miejscu zdjęcie pantomograficzne pozwoli ocenić Twój stan kości i dokładnie zaplanować leczenie. Po zabiegu higienizacji kierujemy pacjenta na terapię vectorową, która w bezbolesny sposób przywraca przyzębie do zdrowia likwidując stan zapalny i zapobiega jego nawrotowi. Vector Paro to innowacyjne urządzenie dające spektakularne efekty dzięki, któremu często odkładane są inne zabiegi bardziej inwazyjne (kiretaż zamknięty lub otwarty).

Dowiedz się więcej o tej unikalnej metodzie klikając na link poniżej.Vector Paro - czytaj więcej Galeria zdjęć
Aleksander Maj
Aleksander Maj


Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 2000 roku. Wieloletnie zaangażowanie w endodoncję i klasyczną protetyką, odbyte pełne programy szkoleniowe z dziedzin periodontologii i implantologii pozwoliły wykrystalizować obecne dziedziny fascynacji: protetykę małoinwazyjną (adhezyjną), implantoprotetykę oraz ortodoncję. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Reden MAYO-DENT w Dąbrowie Górniczej. Swoje prace publikuje w czasopismach stomatologicznych. Interesuje się fotografią, ornitologią, kolarstwem górskim i kitesurfingiem. Dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego ułatwia porozumiewanie się na międzynarodowych kongresach i zagranicznych szkoleniach. Od 2008 roku prowadzi wykłady, szkolenia i warsztaty z zakresu protetyki. Współzałożyciel forum www.dentopraktyk.pl  oraz współtwórca Akademii Kompozytu i Akademii Implantu. W latach 2016/2017 wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją gdzie prowadził zajęcia kliniczne, przedkliniczne oraz wykłady dla studentów 4 i 5 roku studiów. W 2019 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Radosław Maj
Radosław Maj

W 2000 r. ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym (kanałowym) z zastosowaniem mikroskopu, stomatologii estetycznej oraz protetyce. W swojej pracy opiera się na bogatym doświadczeniu, bardzo dobrym kontakcie z pacjentem oraz wielotorowym wykształceniu. Swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe stale pogłębia biorąc udział w kursach oraz wykładach zwłaszcza z zakresu nowoczesnej małoinwazyjnej protetyki oraz implantologii. Biegła znajomość języka angielskiego oraz francuskiego pozwala mu na rozwój również poza granicami naszego kraju. Wolny czas spędza uprawiając latem żeglarstwo i wakeboarding, a zimą narciarstwo alpejskie. Obecnie Pracuje w Centrum Medycznym Reden MAYODENT w Dąbrowie Górniczej, którego jest współwłaścicielem. Kilkunastoletnia praca w zawodzie sprawiła że stomatologia to dziś nie tylko jego zawód, ale i pasja.

Barbara Maj
Barbara Maj


Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 1975 roku. Specjalista II stopnia protetyki stomatologicznej. Wieloletni kierownik protezowni w Dąbrowie Górniczej. Prywatnie matka dwóch synów Radosława i Aleksandra - obaj lekarze stomatolodzy, oraz córki Weroniki - obecnie studentki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Katarzyna Wasińska
Katarzyna Wasińska

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiej Akademii Medycznej w 2007r. Widząc jak dynamicznie poszerza się wiedza, technologie i możliwości leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach praktycznych i konferencjach. Jej największą, stomatologiczną pasją jest endodoncja -nauka o leczeniu kanałowym, która pozwala zachować pacjentowi własny ząb, często pomimo jego dużego zniszczenia. W swojej pracy kieruje się zasadą mini- max: minimum inwazji- maksimum korzyści dla zęba będąc równocześnie wierną w naśladowaniu natury, bogactwa jej kształtów i barw. Lubi się także z dziećmi :) z grupą baardzo wymagających pacjentów, których grono stale rośnie. Empatia i zrozumienie powodują, że nigdy nie traci z oczu pacjenta, jego potrzeb, obaw przed leczeniem zapewniając mu komfort i bezbolesność. Prywatnie pasjami uprawia sport, amatorsko fotografuje i zwiedza świat.

Małgorzata Wójcik


Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 1999 roku i gdzie odbyła również lekarski staż podyplomowy. Zajmuje się stomatologią ogólną ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodoncji. Opieką lekarską otacza zarówno dorosłych jak i małych pacjentów, zdobywając z powodzeniem ich zaufanie. Praca jest jej pasją, do której podchodzi z dużym zaangażowaniem i oddaniem, biorąc udział w licznych kursach praktycznych i konferencjach. Wolny czas spędza uprawiając latem trekingi górskie, wspinaczkę, jazdę na rowerze, a zimą z wielką pasją narciarstwo zjazdowe.

Ortodoncja Cena


APARAT STAŁY
METALOWY

1800 PLN
 • zamki metalowe
  standardowe
 • wizyty co 4 tygodnie

APARAT STAŁY
DAMON

2600 PLN
 • zamki metalowe
  samoligaturujące
 • wizyty co 4-8 tygodni

INVISALIGN

19000 PLN
 • system nakładek
  przeźroczystych
 • wizyty co 4-8 tygodni


Cennik szczegółowy


aparat stały metalowy1800 PLN
aparat stały Damon2600 PLN
aparat stały estetyczny od 3600 PLN
konsultacja, wyciski orientacyjne, zdjęcie panoramiczne i cefalometryczne z badaniem, plan leczenia350 PLN
wizyty kontrolne 250-350 PLN
Lip bumper (LB) - zderzak wargowy500 PLN
Aparat ruchomy Twin Block1500 PLN
Zdjęcie aparatu400 PLN
Retencja ruchoma600 PLN
Retencja stała200 PLN

Licówki Cena


STANDARD

1800 PLN*
 • porcelanowa lub kompozytowa
 • piękne licówki dostosowane
  do potrzeb każdego pacjenta
 • najlepszy stosunek
  jakości do ceny

PREMIUM

2900 PLN*
 • porcelanowa
 • ponadprzeciętna estetyka zarezerwowana dla bardzo wymagającego pacjenta
 • produkt ekskluzywny
  technik dentystyczny Alicja Stępień

* cena zawiera wszystkie procedury: planowanie, wykonanie wizualizacji poprzez wax-up i mock-up, preparację, prowizorium, cementowanie, pierwszą wizytę kontrolną
** warunki gwarancji to min. wizyty kontrolne + higienizacyjne co 6 miesięcy

Cennik szczegółowy


licówka (wszystkie procedury)1800-2900 PLN
konsultacja 100 PLN
wyciski orientacyjne120 PLN
zdjęcia wewnątrz i zewnątrzustne80 PLN
wizualizacja (wax-up i mock-up)80 PLN za punkt
DSD (digital smile design)500 PLN
prowizorium150 PLN za punkt

MIKROSKOPOWE LECZENIE KANAŁOWE


SIEKACZE, KŁY

450 PLN

ZĘBY PRZEDTRZONOWE

450-700 PLN

ZĘBY TRZONOWE

900-1200 PLN

* ilość wizyt przeznaczonych na leczenie kanałowe może się wahać od jednej do trzech

Cennik szczegółowy


znieczuleniew cenie
reendo - ponowne leczenie kanałowe+100 PLN za kanał
wkład koronowo korzeniowy po leczeniu kanałowym250-350 PLN

odbudowa zęba po leczeniu kanałowym250-900 PLN

Protetyka Cena


KORONA, MOST

1100-2600* PLN za punkt
 • materiał: metal, porcelana na metalu,
  porcelana na podbudowie niemetalowej
  procera, cercon, emax itp
 • praca stała cementowana

PROTEZA SZKIELETOWA

1500 PLN*

 • klamry lane metalowe
  możliwe estetyczne (acetalowe)

 • praca ruchoma

PROTEZA TELESKOPOWA

od 4500 PLN*
 • co najmniej dwie
  korony teleskopowe oraz
  proteza szkieletowa
 • korony teleskopowe cementowane
  proteza ruchoma

PROTEZA AKRYLOWA

od 1000 PLN*

 • praca w całości
  wykonana z akrylu
  całkowita lub częściowa

 • praca ruchoma

* cena zawiera wszystkie procedury od planowania, pobrania wycisków, przymiarek aż do oddania gotowej pracy
** warunki gwarancji to min. wizyty kontrolne + higienizacyjne co 6 miesięcy

Cennik szczegółowy


znieczulenie20 PLN
konsultacja + plan leczenia150 PLN
korona metalowa700 PLN
korona metalowa licowana porcelaną900 PLN
korona na podbudowie niemetalowej (procera, cercon, emax itp)1100-1500 PLN
most (z materiału jak korona)700-1500 PLN za punkt
korona teleskopowa (zewnętrzna i wewnętrzna)1500 PLN
proteza szkieletowa1500 PLN
proteza teleskopowaod 4500 PLN (w tym co najmniej dwie korony teleskopowe)
proteza akrylowaod 1000 PLN
proteza akrylowa natychmiastowaod 1100 PLN

Higienizacja CenaSKALING

110 PLN*
 • skaling ultradźwiękowy


 • polerowanie
 • fluoryzacja


SKALING
PIASKOWANIE

160 PLN*
 • skaling ultradźwiękowy


 • piaskowanie
 • polerowanie
 • fluoryzacja

SKALING
PIASKOWANIE
FLUID HAp

260 PLN*
 • skaling ultradzwiękowy z użyciem
  fluidu z hydroksyapatytem
  (znoszący nadwrażliwość)
 • piaskowanie
 • polerowanie
 • fluoryzacja

* cena dotyczy jednego łuku zębowego
** Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca wizyty higienizacyjne i kontrolne co 6 miesięcy

Cennik szczegółowy


dostosowanie odpowiedniej szczoteczkiGRATIS
znieczulenie20 PLN
skaling (1 łuk zębowy)110 PLN
skaling + piaskowanie (1 łuk zębowy) 160 PLN
skaling + piaskowanie + fluid HaP (1 łuk zębowy) 260 PLN
instruktaż higieny 40 PLN

Chirurgia Cena


USUNIĘCIE
ZĘBA

150-350 PLN
 • ząb mleczny
  ekstrakcja łatwa
  ekstrakcja trudna

USUNIĘCIE
ZATRZYMANEJ ÓSEMKI

450 PLN
 • zabieg poprzedzony
  konsultacją u
  dr. Radosława MajCennik szczegółowy


znieczulenie20 PLN
usunięcie zęba mlecznego100 PLN
usunięcie zęba od 150 PLN
usunięcie zęba, dłutowanie250 PLN
usunięcie zęba, periotomy350 PLN
usunięcie zatrzymanej ósemki450 PLN
zespolenie połączenia ustno-zatokowego220 PLN
szycie rany120 PLN
leczenie suchego zębodołu50 PLN

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA CENA


WYPEŁNIENIE
UBYTKU

od 210-360 PLN
 • ubytek na powierzchni
  jednej, dwóch
  lub trzech

ODBUDOWA
KORONY ZĘBA

od 550 PLN
 • dotyczy bardzo
  rozległych ubytkówCennik szczegółowy


znieczulenie30 PLN
wypełnienie na jednej powierzchniod 210 PLN
wypełnienie na dwóch powierzchniachod 260 PLN
wypełnienie na trzech powierzchniachod 310 PLN
odbudowa korony zęba (nakład bezpośredni)od 550 PLN
wkład koronowo-korzeniowy350 PLN
wypełnienie tymczasowe150 PLN
przegląd + badanie150 PLN

RENTGENODIAGNOSTYKA CENA


ZDJĘCIE
PRZYLEGAJĄCE

40 PLN
 • cyfrowa jakość
  nagrywane na płycie CD
  lub innym nośniku

ZDJĘCIE
PANORAMICZNE

80 PLN
 • cyfrowa jakość
  nagrywane na płycie CD
  lub innym nośniku

* poinformuj nas jeśli jesteś w ciąży.

Cennik szczegółowy


cyfrowe zdjęcie przylegające40 PLN
cyfrowe zdjęcie panoramiczne80 PLN
nagranie zdjęcia na płytę CDGRATIS
cyfrowe zdjęcie cefalometryczne GRATIS w przypadku konsultacji ortodontycznej
cyfrowa tomografia komputerowa200-500 PLN

PEDODONCJA CENA


WIZYTA
ADAPTACYJNA

100 PLN
 • zaznajomienie z gabinetem
  przegląd jamy ustnej
  instruktaż higieny

LECZENIE ZĘBA
MLECZNEGO

210 PLN
 • zalecane znieczulenie
  podane w
  bezbolesny sposób

USUNIĘCIE ZĘBA
MLECZNEGO

150 PLN
 • zalecane znieczulenie
  podane w bezbolesny
  sposób

* możliwość zakupu szczoteczki do zębów

Cennik szczegółowy


znieczulenie w bezbolesny sposób 30 PLN
wizyta adaptacyjna100 PLN
leczenie zęba mlecznego210 PLN
wizyta konsultacyjna 100 PLN
usunięcie zęba mlecznego150 PLN
przyżyciowa amputacja miazgi150 PLN
lakierowanie, fluoryzacja150 PLN

LECZENIE PRZYZĘBIA CENA


TERAPIA
VEKTOROWA

450* PLN
 • zabieg pozwala uniknąć
  bardziej agresywnych
  metod leczenia

KIRETAŻ
ZAMKNIĘTY

od 700** PLN
 • czyszczenie powierzchni
  korzenia zęba
  z dostępu prostego

KIRETAŻ
OTWARTY

od 900** PLN
 • czyszczenie powierzchni
  korzenia zęba
  z dostępu rozległego

* cena dotyczy jednego łuku zębowego
** w zależności od rozległości zabiegu

Cennik szczegółowy


[table “12” not found /]

WYBIELANIE CENA


METODA
NAKŁADKOWA

900 PLN
 • pobranie wycisku
  wykonanie szyny
 • dobór materiału
  wybielającego

METODA
GABINETOWA

1500 PLN
 • aplikacja środka wybielającego
  użycie lampy ZOOM Philips
 • natychmiastowy
  efekt

METODA
ŁĄCZONA

1800 PLN
 • pobranie wycisku
  wykonanie szyny
 • aktywacja przy użyciu
  lampy ZOOM Philips

* możliwość zakupu szczoteczki do zębów

Cennik szczegółowy


pobranie wycisku alignatowego120 PLN
wykonanie szyny indywidualnej250 PLN
dobór odpowiedniego materiałuGRATIS
O NAS

Dzięki ciągłemu doszkalaniu i podnoszeniu kwalifikacji możemy zaoferować Państwu nowoczesne leczenie od typowej stomatologii zachowawczej, poprzez endodoncję, periodontologię, chirurgię, protetykę, ortodoncję i implantologię.

Nasz gabinet to doskonały wybór dla wymagającego pacjenta, ceniącego wysokie kwalifikacje i oczekującego profesjonalnego leczenia.

To samo miejsce, firmowanie usług nazwiskiem i ciągłe podnoszenie kwalifikacji to gwarancja bezpieczeństwa i najlepszej jakość usług.

Zapraszamy na konsultacje do dr Aleksandra Maj, którego szeroka wiedza z każdej dziedziny stomatologii pozwoli na KOMPLEKSOWE zaplanowanie najbardziej skomplikowanego leczenia, często łączącego ortodoncje, zaopatrzenie implantologiczne, na odbudowie estetycznej kończąc.
Jakub Mikołajczyk


W 2010 r. ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od początku swojej kariery zawodowej interesuje go implantologia, mikrochirurgia, zabiegi mikroskopowe (leczenie zachowawcze i endodontyczne). W swojej pracy stawia na perfekcję, przewidywalność i długoczasowe rezultaty. Jest długoletnim członkiem PSI/DGOI/ICOI, posiada certyfikat umiejętności implantologicznych Fellowship oraz jest certyfikowanym lekarzem firm implantologicznych: Dentsply oraz Bego. Ciągle pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w zakresie precyzyjnej pracy w bardzo dużym powiększeniu. Swoje prace publikuje w internecie i branżowych czasopismach. Prywatnie interesuje się sportami ekstremalnymi, motoryzacją, rozwojem osobistym oraz pracą z komputerem.