fbpx

Dla lekarzy

Zapraszamy do współpracy z Mayodent. Masz do czynienia z trudnym medycznym przypadkiem? Przyda Ci się pomoc? Chętnie podejmiemy się tego wyzwania.

Szanujemy doświadczenie i ekspertyzę lekarzy z innych placówek, widząc w nich kluczowe partnerstwo. Często najlepszym sposobem poradzenia sobie ze skomplikowanymi przypadkami wymagającymi kompleksowego leczenia jest współpraca między placówkami medycznymi. Dlatego oferujemy wsparcie – nasze drzwi są zawsze otwarte dla lekarzy, którzy chcieliby skorzystać z naszej zaawansowanej pracowni RTG, czy też usług protetycznych lub ortodontycznych.

Najważniejsze dla nas jest, aby Pacjent otrzymał kompleksową pomoc. Wierzymy, że skoordynowana współpraca może zapewnić optymalną opiekę. Jeżeli prowadzisz gabinet, który nie oferuje pełnej gamy usług ortodontycznych i protetycznych, z radością podejmiemy się leczenia Twojego Pacjenta, gwarantując, że wróci do Ciebie po zakończonym procesie.

Dysponujemy zespołem doświadczonych profesjonalistów oraz nowoczesnym sprzętem medycznym, dzięki czemu przeprowadzamy skuteczne leczenie nawet w trudnych przypadkach. Podejmujemy się między innymi przeprowadzenia:

Prosimy o kierowanie do nas Pacjentów z powyższymi problemami, a najlepiej o kontakt w celu opracowania wspólnej strategii pomocy Pacjentowi. Wspólnie możemy więcej, a nasze zdjęcia przed/po są najlepszym dowodem na skuteczność naszej pracy. Zapraszamy do współpracy!