fbpx

Anna Kwaśny

Higienistka/Asystentka


Przygodę ze stomatologią rozpoczęła kilkanaście lat temu. Członkiem zespołu Mayodent jest od 2010 roku z dumą prezentując i wspierając dentystów w różnorodnych procedurach dbając jednocześnie o zdrowie i komfort Pacjentów.

Ukończyła szkoły o profilu asystentki i higienistki stomatologicznej a także technika dentystycznego i technika sterylizacji medycznej.

Jako dyplomowana higienistka stomatologiczna, ma pełną świadomość znaczenia utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej i profilaktyki chorób z nią związanych. Na co dzień wspiera prace lekarzy czynnie asystując przy zabiegach z zakresu implantologii, ortodoncji, chirurgii, endodoncji jak również stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem, empatią i najwyższą troską o dobro pacjenta.

Ponadto wykształcenie pedagogiczne o specjalności edukacja zdrowotna , które posiada oraz licencjat z promocji zdrowia stanowi solidne fundamenty teoretyczne dzięki którym w pełni oddaje się praktyce dbając jednocześnie o zdrowie i utrzymując pozytywne relacje z Pacjentem.

Prywatnie podróżniczka – najczęściej z domu do pracy.