fbpx

Dr n. med. lek. stom. Aleksander Maj

Lekarz stomatologii ogólnej
Właściciel

Zajmuje się: implantologia, ortodoncja, stomatologia estetyczna, periodontologia, choroby okluzji


Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 2000 roku. Wieloletnie zaangażowanie w endodoncję i klasyczną protetyką, odbyte pełne programy szkoleniowe z dziedzin periodontologii i implantologii pozwoliły wykrystalizować obecne dziedziny fascynacji: protetykę małoinwazyjną (adhezyjną), implantoprotetykę oraz ortodoncję.

Obecnie pracuje w Mayodent w Dąbrowie Górniczej. Swoje prace publikuje w czasopismach stomatologicznych. Interesuje się fotografią, ornitologią, kolarstwem górskim i kitesurfingiem. Dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego ułatwia porozumiewanie się na międzynarodowych kongresach i zagranicznych szkoleniach.

Od 2008 roku prowadzi wykłady, szkolenia i warsztaty z zakresu protetyki. Współzałożyciel forum www.dentopraktyk.pl  oraz współtwórca Akademii Kompozytu i Akademii Implantu. W latach 2016/2017 wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją gdzie prowadził zajęcia kliniczne, przedkliniczne oraz wykłady dla studentów 4 i 5 roku studiów. W 2019 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

ZOBACZ CERTYFIKATY NASZEGO EKSPERTA

Opinie o ekspercie

Aleksander Maj – ZnanyLekarz.pl

przeczytaj porady naszego eksperta